O firmie

people at meeting

Firma Omega - Klimatyzacja - Pompy Ciepła - w branży od 2001 roku.
Posiadamy w sprzedaży klimatyzatory oraz pompy ciepła różnych producentów w tym tak znanych marek jak Mitsubishi, LG, GREE. Specjalizujemy się w montażu klimatyzatorów/pomp ciepła w domach, mieszkaniach, biurach, zakładach przemysłowych, instytucjach.
Wykonane przez nas instalacje obejmujemy kompleksowym serwisem gwarancyjnym (do 5 lat gwarancji) i pogwarancyjnym.

Nasze usługi to:

  • dobór oraz montaż klimatyzatorów i pomp ciepła
  • dezynfekcja klimatyzatorów
  • okresowe konserwacje niezbędne do utrzymania gwarancji
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • kompleksowe serwisy urządzeń przemysłowych opartych na technologii chłodniczej

Wykonujemy oraz serwisujemy instalacje klimatyzacji i chłodnicze, osuszania oraz nawilżania powietrza.
Instalujemy urządzenia do klimatyzacji laboratoriów, serwerowni, UPS-owni, rozdzielni elektrycznych oraz szaf elektrycznych (klimatyzatory Rittal, Cosmotec, Texa).
Nasza działalność montażowa i serwisowa obejmuje przede wszystkim województwa: podkarpackie, świętokrzyskie i małopolskie. W naszym dorobku jest wiele instalacji klimatyzacji i chłodniczych w takich miejscowościach jak: Busko, Dębica, Kielce, Kraków, Mielec, Nowa Dęba, Pińczów, Ropczyce, Rzeszów, Sandomierz, Sędziszów, Tarnobrzeg, Tarnów i innych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytanie ofertowe.

Zgodnie z wymaganiami ustawy f-gazowej z 15 maja 2015 roku nasza firma posiada Certyfikat dla Przedsiębiorców uprawniający do serwisowania i kontroli urządzeń zawierających fluorowane gazy cieplarniane i rejestrowanych w Centralnym Rejestrze Operatorów.